Krakowski Szkolny Związek Sportowy zwraca się z gorącą prośbą do szkolnego  środowiska sportowego o oddawanie głosów w XVIII plebiscycie na „Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2012” na MACIEJA TRZCIONKĘ – nauczyciela wychowania fizycznego w Gimnazjum Nr 39 i trenera juniorów starszych MKS KRAKUS w kategorii

 TRENER MŁODZIEŻY.

Macieja Trzcionkę, zgłosiliśmy do tego plebiscytu jako Krakowski SZS w kategorii TRENER MŁODZIEŻY. Jest to szkoleniowiec niesamowicie ambitny, rzetelny, bezgranicznie oddany pracującym z nim młodym uczniom i piłkarzom. Jego zaangażowanie w pracy zarówno w szkole jak i klubie przynosi fantastyczne efekty w postaci czołowych miejsc zarówno w Małopolskiej Lidze Juniorów jak i w wielu turniejach w kraju i zagranicą. Jest bardzo lubiany w środowisku. Wyróżnia go bardzo bogaty warsztat trenerski oraz pracowitość i sumienność. Kategoria TRENER MŁODZIEŻY to nowość w tym plebiscycie. Tyle mówi się o szkoleniu młodzieży, należy więc wyróżnić tego, który na co dzień pracuje z najmłodszymi adeptami futbolu.

Na naszego kandydata Macieja TRZCIONKĘ możesz oddać głos wysyłając SMS na numer 72355 o treści: TRENERMLO.11 lub wysyłając zamieszczony w Gazecie Krakowskiej kupon na adres: Gazeta Krakowska, al. Pokoju 3, 31-548 Kraków.

W imieniu Krakowskiego SZS serdecznie dziękujemy!

GŁOSUJEMY NA MACIEJA I TRZYMAMY KCIUKI!!!

Plebiscyt trwa do 1 lutego!

Organizatorzy XVIII Plebiscytu: redakcja „Gazety Krakowskiej”, Małopolski Związek Piłki Nożnej, Urząd Miasta Krakowa oraz Radio Kraków.
Write a comment:

Your email address will not be published.

   
     © 2022 Krakowska Olimpiada Młodzieży | MOS Wschód Kraków

Znajdź nas: