Zgodnie z wcześniejszą informacją prezentujemy wstępne terminarze zawodów KOM oraz finałów małopolskich.  Ostatecznie, z różnych powodów, mogą się one nieznacznie zmienić. Przed wysłaniem Karty Zgłoszenia prosimy się z nimi zapoznać.

UWAGA! Po ponownej analizie Regulaminu Ogólnego KOM 2013/14, biorąc pod uwagę sugestie  nauczycieli, wprowadzono 3 zmiany, które będą obowiązywać w tym roku szkolnym. Aktualny Regulamin Ogólny KOM 2013/14 do pobrania ze strony.

1.W rozdziale VIII (PUNKTACJA ZA ZAJĘTE MIEJSCA) wykreślono pkt. 4: " W przypadku klasyfikacji gier zespołowych, gdy szkoła wystawia kilka drużyn, punkty zdobywa tylko najlepszy zespół ze szkoły".
2.W rozdziale XI(SYSTEM ROZGRYWEK DRUŻYNOWYCH W FINAŁACH MIEJSKICH) dodano pkt. 1: "W rywalizacji gier zespołowych szkołę może reprezentować tylko jedna drużyna".

3.W rozdziale XII (SYSTEM ROZGRYWEK LIGOWYCH  – AWANSE i SPADKI) dodano pkt.8: "Zespół, który nie zgłosi się do turnieju finałowego o miejsca 1-4 lub o miejsca 5-10zostanie wykluczony z rozgrywek i otrzyma minus pięć punktów (-5pkt) do współzawodnictwa szkół."

 

Write a comment:

Your email address will not be published.

   
     © 2022 Krakowska Olimpiada Młodzieży | MOS Wschód Kraków

Znajdź nas: