W najciekawszym spotkaniu VI rundy meczów w I lidze SKS zmierzyły się drużyny pretendujące do medali tj. III LO i XIII LO…

KOM 2014/15 – LICEALIADA

AMATORSKA PIŁKA SIATKOWA – I LIGA DZIEWCZĄT – AKTUALNE WYNIKI

W najciekawszym spotkaniu VI rundy meczów w I lidze SKS zmierzyły się drużyny

Pretendujące do medali, czyli III LO i XIII LO. Poziom meczu oraz dawka emocji były wprost proporcjonalne do miejsc zajmowanych przez w/w zespoły w ligowej tabeli tj. bardzo wysoki. Wygrała „Trójka”, lecz mało brakowało, by wynik meczu był odmienny. Pogoń zawodniczek XIII LO od stanu 18:24 w drugim secie była niemal udana i tylko zepsuta zagrywka przy 23:24 doprowadziła do tie-breaka. Ten, również minimalnie, wygrał faworyt, lecz forma zawodniczek „Trzynastki” wróży emocje w fazie play off.

Wyniki spotkań VI kolejki:

VIII LO – ZS Gastronomicznych  nr 1   2 : 0 (25:16; 25:21)

ZS Ekonomicznych  nr 2 – VII LO   2 : 0 (25:11; 25:22)

VI LO – XII LO   2 : 1 (8:25; 25:12; 16:14)

ZS Ekonomicznych  nr 1 – XX LO   nie rozgrywano

III LO – XIII LO   2 : 1 (21:25; 25:23; 15:13)

Tabela po VI kolejce gier:

1. III LO                                                      6         12 pkt         12 :  1

2. ZS Ekonomicznych nr 2                          6         11 pkt         10 :  2 (sety 5,00) *

3. VIII LO                                                   6         11 pkt         11 :  3 (sety 3,66) *

4. ZS Gastronomicznych nr 1                      7         11 pkt            8 :  7 (sety 1,14) *

5. XIII LO                                                   6         10 pkt         10 :  4

6. VII LO                                                    6            8pkt            4 :  9

7. VI LO                                                     6            7 pkt           4 :  9

8. ZS Ekonomicznych nr 1                           6            6 pkt           1 :12 (sety 0,08) *

9. XII LO                                                    7            6 pkt           1 :14 (sety 0,07) *

10. XX LO                                                     dyskwalifikacja **