W półfinałach dziewcząt obyło się bez niespodzianek. Faworyci czyli I LO Sportowe i XI LO pewnie awansowali do finału. W meczu o 3 miejsce SMS LO M. Gortata podejmował III LO. Mecz był niezwykle wyrównany a o zwycięstwie zadecydowała 1 bramka, na korzyść Gortata.
W Półfinałach chłopców „horror” zaserwowały nam drużyny III LO i ZS Łączności. Pierwsza połowa remis 5:5, druga remis 11:11 i dopiero dogrywka sprawiła, że III LO na 5 sekund przed końcem wyrwało finał! Rozgoryczeni „Łącznościowcy” słabo wyszli na mecz o brąz ale w drugiej połowie spotkania pokazali, że nie przypadkowo znaleźli się w finałowej czwórce i ostatecznie wygrali 13:11 z XII LO.
I LO Sportowe nie zawiodło swoich nauczycieli i kibiców i pewnie wygrało rywalizację w obu kategoriach. Szkoła ta będzie reprezentować miasto Kraków na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w przyszłym roku.