Najbliższa sobota to czas motorowych emocji finału zawodów Centrum Druku Karting Talent.

Przyjdź na Finały i zobacz jak ścigają się najbardziej utalentowani krakowscy kierowcy. Weź udział w Pucharze Publiczności i wygraj atrakcyjne nagrody! Wstęp wolny. Krakowski tor kartingowy Motodrom ul. Marii Konopnickiej 28 (parking hotelu Forum) Sobota (8.10.2011 r.) godzina 11:00

Szczegóły na stronie: www.kartingtalent.pl

 

Już jutro finał zawodów Centrum Druku Karting Talent

 

Najbliższa sobota to czas motorowych emocji finału zawodów Centrum Druku Karting Talent. 16-tka najlepszych zawodników usiądzie za kierownicą do walki o 5000zł, na krakowskim torze Motodrom o 11:00. Dodatkowo, mnóstwo atrakcji dla publiczności.

 

Już w najbliższą sobotę (8.10.2011 r.) o godzinie 11:00, na torze Motodrom w Krakowie przy dawnym hotelu Forum, odbędzie się wielki finał Centrum Druku Karting Talent. Szesnastka najlepszych zawodników wyłonionych w eliminacjach, stanie do walki o 5000zł wsparcia od organizatora i miano najlepszego, kartingowego talentu w Krakowie.

 

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla publiczności. Na wszystkich czekają m.in. wyścigi z udziałem publiczności, pokazy samochodów wyścigowych (Citroen C2-R2 MAX, Seat Leon Racing Car, Mitsubishi Lancer EVO X oraz Volkswagen Sirocco), konkursy z nagrodami oraz wiele innych. Finał uświetni swoim komentarzem profesjonalny kierowca wyścigowy
i oficjalny, telewizyjny komentator Formuły 1 Maciek Steinhof.

 

Dodatkowo na finale będzie gościć Mateusz Lisowski, zawodowy kierowca wyścigowy
i aktualny mistrz ADAC Volkswagen Scirocco R-Cup 2011 oraz Karol Basz, jeden
z najzdolniejszych polskich kierowców kartingowych na świecie. W planie imprezy przewidziany jest czas na mini konferencję prasową z udziałem powyższych kierowców.

 

Przypominamy, że w dalszym ciągu trwają eliminacje. Do najbliższego piątku włącznie, każdy między 13 a 22 rokiem życia, może spróbować zakwalifikować się do finałowej szesnastki.

 

Organizatorzy gwarantuję niesamowitą, motoryzacyjną atmosferę, a na zakończeniu finału, wśród pierwszych 100 zgromadzonych osób, zostaną rozlosowane nagrody m.in. konsola PSP.

 

Szczegóły na stronie: www.kartingtalent.pl

Write a comment:

Your email address will not be published.

   
     © 2022 Krakowska Olimpiada Młodzieży | MOS Wschód Kraków

Znajdź nas: