Finały mini koszykówki, które odbyły się 24 października, trzymały wszystkich w niesamowitym napięciu. Jako pierwsze rywalizowały dziewczęta z SP 27, SP 68, SP 100 i SP 113. W meczach półfinałowych SP 27 i SP 100 pokonały swoich rywali w dość łatwy sposób. Przegrani czyli SP 68 i SP 113 zmierzyli się w meczu o brąz i ostatecznie lepsze okazały się dziewczęta z SP 113. Faworyt finału, czyli SP 100, przegrał pierwszą i drugą kwartę 2 pkt, co było niemałą sensacją. W trzeciej kwarcie podopieczne trenera Adama Szota obudziły się i zmniejszyły dystans z 4 do 1 pkt. Czwarta czyli ostatnia kwarta to popis dziewcząt z SP 100, które wygrały tą partie 6 pkt, a cały mecz 17:12.
Wśród chłopców rywalizowały SP 37, SP 38, SP 95 i SP 100. W pierwszym półfinale SP 38 gładko pokonało SP 37 różnicą 11 „oczek”. W drugim półfinale SP 95 tylko jednym koszem uległo SP 100, tocząc wyrównaną walkę przez cały mecz. W meczu o brąz, zmęczeni rywalizacją z SP 100 chłopcy z SP 95, musieli uznać wyższość SP 37. W finale SP 100 grało jak z nut i pewnie wygrało finał 40 do 24.

W tegorocznej edycji mini koszykówki SP 100 dało z siebie chyba więcej niż 100% swoich możliwości, ale dzięki temu są mistrzami Krakowa!