Uwaga!
Krakowski Szkolny Związek Sportowy  w związku z zaleceniami Ministerstwa Sportu   i Turystyki w sprawie zmian w systemie współzawodnictwa sportowego szkół, informuje, że w bieżącym roku szkolnym wprowadzono następujące zmiany dotyczące udziału szkół we współzawodnictwie sportowym:
1. Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół www.srs.szs.pl zgodnie z kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2014 roku. Rejestracja szkół jest obowiązkowa, gdyż wszystkie zawody Krakowskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywane są w ramach Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego. Brak takiej rejestracji będzie podstawą do bezwzględnego niedopuszczenia reprezentantów danej szkoły do wszystkich zawodów odbywających się w systemie Szkolnego Związku Sportowego. UWAGA! W przypadku szkół krakowskich od szczebla wojewódzkiego i wyżej.
2. W Licealiadzie pilotażowo wprowadzono w roku szkolnym 2014/2015 zakaz udziału w rozgrywkach gier sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna) dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy są zawodnikami posiadającymi licencje właściwych związków sportowych w swojej dyscyplinie. UWAGA! Zasady rywlizacji w grach zespołowych w ramach KOM 2014/15 zostaną podane po 15 pażdziernika
.
Załączniki:
Write a comment:

Your email address will not be published.

   
     © 2022 Krakowska Olimpiada Młodzieży | MOS Wschód Kraków

Znajdź nas: